OHWODA to nowa marka w portfolio PPHU OK, pod którą prowadzone są działania sprzedażowe najwyższej jakości urządzeń do jonizowania wody. W ofercie znajdują się jonizatory do użytku domowego wraz z akcesoriami.

Nazwa marki OHWODA, powstała z połączenia dwóch słów: „oh” i „woda”. Ma ona znaczenie umowne, a interpretować ją można na dwa sposoby. „Oh” może wyrażać wykrzyknik (Oh!), będący wyrazem zachwytu, lub zapis symboliczny jonu hydroksylowego (OH), bardzo ważnego w procesie jonizacji wody. By umożliwić Państwu dowolną interpretację nazwy, znak „wykrzyknik” i znak „minus” w indeksie górnym po cząstce OH, zostały pominięte, zarówno w zapisie nazwy jak i w logotypie.

Nasze logo powstało z połączenia serca, symbolizującego żywy organizm, i kropli wody symbolizującej źródła życia. Zastosowane w nim kolory, czerwony i niebieski, odnoszą się bezpośrednio do barw kwaśnego i zasadowego odczynu. Zasadowa kropla wody na tle serca symbolizuje zatem dobry wpływ wody alkalicznej na zakwaszony organizm.

PPHU OK funkcjonuje na rynku od 1992 roku, specjalizując się w produkcji i sprzedaży preparatów chemicznych pod marką Dr OK. Ponad 20-letnie doświadczenie w działalności pozwoliło rodzinnej firmie nawiązać współpracę zarówno z niewielkimi hurtowniami, jak i z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Wysoka jakość wytwarzanych produktów sprawiła, że wiodąca marka Dr OK jest dziś przede wszystkim rozpoznawalna i darzona zaufaniem przez konsumentów. PPHU OK jest dwukrotnym finalistą plebiscytu „Firma z przyszłością” organizowanego przez Pomorską Izbę rzemieślniczą Małych i Dużych Przedsiębiorstw. Firma elastycznie dostosowuje się do potrzeb rynku i konsumentów, a wprowadzenie do portfolio nowej marki OHWODA, jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie tematem zdrowej wody alkalicznej.

Jesteśmy oficjalnym importerem i dystrybutorem jonizatorów wody produkowanych w Korei przez IONIA Co.,Ltd. Oferowane przez nas jonizatory wykonane są z najwyższej jakości podzespołów. Dzięki wbudowanym elektrodom, wykonanym z tytanu i pokrytym platyną, parametry wody uzyskiwanej w procesie jonizacji, zostały uznane za bardzo dobre dla ludzkiego organizmu. Badania wskazują, że woda alkaliczna wytworzona za pomocą oferowanych przez nas urządzeń, ma najkorzystniejsze wartości pH i ORP.

 

Zapraszamy do sklepu